Herman Lipót: Hárs-Hegy előtt

155

Herman Lipót (1884-1972)

Hárs-Hegy előtt

Technika: olaj, karton
Méret: 22 x 32 cm
j.j.l.: Herman Lipót
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%