Háry Gyula (1864-1946)

Oroszlánkő vára

Technika: olaj, vászon
Méret: 42 x 36 cm
j.j.l.: Oroszlán kő, Háry Gy.

Ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)