124

Bukta Imre (1952)

Hat tyúk

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 70 cm
j.j.l.: Bukta 2001
HUF 1 200 000 — 1 400 000
EUR 3 333 — 3 889
USD 3 670 — 4 281

Kikiáltási ár: 700 000 Ft (1 944 EUR*, 2 141 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%