124

Bukta Imre (1952)

Hat tyúk

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 70 cm
j.j.l.: Bukta 2001
HUF 1 200 000 — 1 400 000
EUR 3 856 — 4 499
USD 4 173 — 4 869

Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 910 000 Ft (2 924 EUR*, 3 165 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00