79

Tobisch Ilona (1900-1985)

Hátakt

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 90 x 75 cm
j.b.l.: Tobisch
HUF 240 000 — 300 000
EUR 771 — 964
USD 835 — 1 043

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%