162

Mihalovits Miklós (1888-1960)

Hátakt

olaj, vászon, 95 x 60 cm, j.j.l.: Mihalovits M 1935
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%