Országh Imre Ferenc (1901-1974)

Hátakt virágokkal

Technika: olaj, karton
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Országh I. F. 1931, hátoldalon Budai Szépművészeti Társulat kiállítási címkéje