436

Országh Imre Ferenc (1901-1974)

Hátakt virágokkal

Technika: olaj, karton
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Országh I. F. 1931, hátoldalon Budai Szépművészeti Társulat kiállítási címkéje
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%