132

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

Hátország

Technika: litográfia, papír
Méret: 40.5 x 30 cm
j.j.l.: Gross Bettelheim
HUF 2 500 000 — 3 000 000
EUR 8 033 — 9 640
USD 8 694 — 10 433

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%