50

K. Spányi Béla (1852-1914)

Hátsó kert

Technika: olaj, karton
Méret: 31 x 53,5 cm
j.j.l.: K. Spányi B
MNG bírálati szám 4189
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%