36

Neogrády László (1896-1962)

Havas táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 125 x 201,5 cm
j.b.l.: Neogrády László
(Keret nélkül)
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft (3 535 EUR*, 3 825 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 1 215 000 Ft