122

Zorkóczy Gyula (1873-1932)

Havas táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 59,5 x 80 cm
j.j.l.: Zorkóczy Gy.
HUF 180 000 — 240 000
EUR 578 — 771
USD 626 — 835

Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%