434

Oláh Jolán (1932-2005)

Házak

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 40 cm
j.b.l.: Oláh Jolán
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%