59

Drégely László (1932-1990)

Házaspár (1983)

Technika: olaj, farostra kasírozott vászon
Méret: 50x50 cm
j.j.f.: Drégely
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%