165

Felekiné Gáspár Anni (1902-1992)

Házasságkötő terem (1954)

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 60 cm
j.j.l.: F. Gáspár A. 1954
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%