221

Bornemisza Géza (1884-1966)

Hazatérő kondás

Technika: olaj, vászon
Méret: 97 x 110 cm
j.j.l.: Bornemisza Géza 1924
HUF 1 100 000 — 1 300 000
EUR 3 535 — 4 177
USD 3 825 — 4 521

Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%