Pittmann Zsófia: Házi áldás
Pittmann Zsófia: Házi áldás
Pittmann Zsófia: Házi áldás

Pittmann Zsófia (1967)

Házi áldás

Technika: kasírozott, hímzett vászon, olaj, vegyes technika
Méret: 3 db 30 x 30 cm
j.o.: Pittmann Zsófi, 2006