Pittmann Zsófia: Házi áldás
Pittmann Zsófia: Házi áldás
Pittmann Zsófia: Házi áldás

285

Pittmann Zsófia (1967)

Házi áldás

Technika: kasírozott, hímzett vászon, olaj, vegyes technika
Méret: 3 db 30 x 30 cm
j.o.: Pittmann Zsófi, 2006
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%