76

Hecker Péter (1963)

Két szénanáthás öreg hippi egymás orrát törölgeti (2001)

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 160 cm
j.h.: Hecker 2001
HUF 1 500 000 — 2 000 000
EUR 4 167 — 5 556
USD 4 587 — 6 116

Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 667 EUR*, 1 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00