SI-LA-GI: Hegy Ág Teknős
SI-LA-GI: Hegy Ág Teknős

214

SI-LA-GI (1949)

Hegy Ág Teknős

silapakon arany, vászon, 180x200 cm, j.b.l: SI-LA-GI
Kikiáltási ár: 2 900 000 Ft (9 319 EUR*, 10 085 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel