Mednyánszky László, báró: Hegyi patak

Mednyánszky László, báró (1852-1919)

Hegyi patak

Technika: olaj, fa
Méret: 26,5 x 35,5 cm
j.j.l.: Mednyánszky
MNG bírálati szám: 2007/979
restaurált

Ár: 2 100 000 Ft (5 833 EUR*, 6 422 USD*)