Neogrády László: Hegyi patak

Neogrády László (1896-1962)

Hegyi patak

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 80 cm
j.j.l.: Neogrády László 925.

Ár: 240 000 Ft (667 EUR*, 734 USD*)