483

Kövesdy Géza (1887-1950)

Hegyvidéki erdő

Technika: akvarell, papír
Méret: 17,5 x 26,5 cm
j.j.l.: Kövesdy G
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00