Kövesdy Géza (1887-1950)

Hegyvidéki erdő

Technika: akvarell, papír
Méret: 17,5 x 26,5 cm
j.j.l.: Kövesdy G

Ár: 21 000 Ft (67 EUR*, 73 USD*)