91

Heine,Heinrich: Napoleon dobosa

Technika: könyv
(Bp.), [1922.] Dante. 111 l., 3 t. ford.:Bíró Sándor,A könyv képeit Biczó András készítette. Korabeli, aranyozott vászonkötésben,
Kikiáltási ár: 2 000 Ft (6 EUR*, 7 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%