149

Henczné Deák Adrienne (1890-1956)

Virágcsendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 80 cm
j.b.l.: Henczné Deék Adrienne
HUF 800 000 — 950 000
EUR 2 222 — 2 639
USD 2 446 — 2 905

Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 333 EUR*, 1 468 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00