68

Glatter Ármin (1861-1933)

Herczeg Ferenc portréja

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 80 cm
j.b.f.: Glatter Á
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%