Herendi kínálótál
Herendi kínálótál

Villámáron elkelt (Herendi kínálótál)

Technika: festett, mázas porcelán
Méret: 12 x 29 x 28 cm
jelzett: máz alatt kékkel festett Herend márkajelzés, XIX. század