Kernstok Károly: Herkules

447

Kernstok Károly (1873-1940)

Herkules

Technika: olaj, vászon
Méret: 64 x 48 cm
j.n. MNG bírálattal 1953/980
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%