Kovács Mihály (1818-1892)

Herkules válaszúton

Technika: olaj, fa
Méret: 34 x 52,5 cm
j.j.l.: Kovács M.
Hátoldalán a Szépművészeti Múzeum bírálati szám: 293/2007
Szerepelt a Pintér Aukciósház több árverésén.

Ár: 1 100 000 Ft (3 535 EUR*, 3 825 USD*)