652

Kovács Mihály (1818-1892)

Herkules válaszúton

Technika: olaj, fa
Méret: 34 x 52,5 cm
j.j.l.: Kovács M.
Hátoldalán a Szépművészeti Múzeum bírálati szám: 293/2007
Szerepelt a Pintér Aukciósház több árverésén.
HUF 1 000 000 — 1 300 000
EUR 2 778 — 3 611
USD 3 058 — 3 976

Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 667 EUR*, 1 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%