Jancsek Antal (1907-1985)

Herman Ottó és Nagyajtai utca sarok, háttérben a János-hegy

Technika: olaj, vászon
Méret: 24 x 31 cm
j.b.l.: Jancsek A.

Ár: 112 000 Ft (360 EUR*, 389 USD*)