Hercik Zdislaw: Nagybánya

Hercik Zdislaw (1893-1963)

Nagybánya

Technika: olaj, karton
Méret: 49 x 65 cm
j.b.l.: Hercik Z. j.j.l.: N.Bánya
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (637 EUR*, 694 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2023.02.01. 16:00