153

Szalay Lajos (1909-1995)

Hímek

Technika: litográfia, papír
Méret: 58 x 41 cm
j.j.l.: Szalay Lajos k.l.: 87/100
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%