Színes Elemér: Hímző asszonyok

Színes Elemér (1886-1953)

Hímző asszonyok

Technika: olaj, vászon
Méret: 95 x 72 cm
j.b.l.: Színes E Nagy ... 909

Ár: 170 000 Ft (472 EUR*, 520 USD*)