97

Historizáló bécsi ezüst teáskanna tartóval

Méret: 42 x 28 x 24 cm, 1802 g
jelzett: Bécs 1867-1922 között használt fémjel, VC mesterjegy
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%