Historizáló halaskészlet
Historizáló halaskészlet
Historizáló halaskészlet
Historizáló halaskészlet
Historizáló halaskészlet

10

Historizáló ezüst halaskészlet

800-as finomságú ezüst nyél, aranyozott fém hegy, jelzett: német 1888-tól használt holdkoronás fémjel
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%