100

Kárpáti Gusztáv (1941-2013)

Hó lesz

Technika: olaj, farost
Méret: 40 x 50,5 cm
j.j.l.: KG
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Villámáron elkelt: 91 000 Ft