248

Turcsányi Antal (1940)

Holdfény

olaj, karton, 33x33 cm j.j.l.: Turcsányi A 2003
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel