571

Szőnyi István (1894-1960)

Holdvilágnál

Technika: rézkarc, papír
Méret: 21,5 x 25 cm
j.j.l.: Szőnyi István
Kikiáltási ár: 34 000 Ft (109 EUR*, 118 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 34 000 Ft