Vörös Géza: Hölgy az ablakban

267

Vörös Géza (1897-1957)

Hölgy az ablakban

Technika: olaj, vászon
Méret: 73 x 60,5 cm
j.j.l.: Vörös Géza, hátoldalán Képcsarnok
HUF 600 000 — 800 000
EUR 1 928 — 2 571
USD 2 087 — 2 782

Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 340 000 Ft