134

Jámbor Lajos (1884-1955)

Hölgy pipacsokkal

olaj, vászon
100,5 x 80 cm
j.j.l.: Jámbor
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%