113

Illencz Lipót (1882-1950)

Hölgy virágcsokorral a Balatonparton

olaj, vászon
60 x 80 cm
j.b.l.: Illencz
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%