169

Batthyány Gyula, gróf (1887-1959)

Hölgyek gyümölcskosárral

Technika: olaj, vászon
Méret: 80,5 x 98 cm
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft (28 920 EUR*, 31 299 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%