41

Ismeretlen

Hölgyportré - miniatűr

Technika: csontlapra festett akvarell, csont keretben
Méret: 11 x 9,5 cm
hiányos

HUF 60 000 — 80 000
EUR 167 — 222
USD 183 — 245

Kikiáltási ár: 36 000 Ft (100 EUR*, 110 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%