2

Somogyi Győző (1942)

Hollókő

Technika: litográfia, papír
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Somogyi Győző
k.l.: EA 1.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)