146

Baksai József (1957)

Homok (2013)

Technika: akvarell, pasztell, karton
Méret: 100 x 70 cm
j.b.l.: Baksai 2013
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%