131

Rauscher György (1902-1930)

Honthy Hanna

Technika: olaj, vászon
Méret: 88 x 58 cm
j.b.l.: Rauscher Gy.
HUF 4 000 000 — 5 500 000
EUR 11 111 — 15 278
USD 12 232 — 16 820

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft (7 778 EUR*, 8 563 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%