53

Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966)

Horánszky László utca

Technika: akvarell, papír
Méret: 12,5 x 13 cm
j.b.l.: Cs. Farkas Lőrinc
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 16 000 Ft (51 EUR*, 56 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00