14

Csáki-Maronyák József

Horgász

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 80 cm
j.b.l.: Csáki-Maronyák J
HUF 400 000 — 500 000
EUR 1 111 — 1 389
USD 1 223 — 1 529

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (778 EUR*, 856 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%