Istókovits Kálmán (1898-1990)

Horgász a Hajógyári sziget mentén

Technika: olaj, papír
Méret: 25 x 35 cm
j.j.l.: Istókovits K. 1969

Ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)