244

Mészöly Munkás Béla (1889-1942)

Horgász kunyhó

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50,5 cm
j.b.l.: Mészöly M
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%