Csáki-Maronyák József: Horgászházak

Csáki-Maronyák József (1910-2002)

Horgászházak

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Csáki-Maronyák J
  • Nyertes licit: 200 000 Ft